Септембар 2020

Учење на даљину

Драги ученици и родитељи,
у наредном периоду школовање у нашој земљи одвијаће се у ванредним условима.
Верујемо да заједничким залагањем можемо одговорити на изазове образовног процеса који ће подразумевати учење на даљину. Добра вест је да смо одмакли са развојем дигиталних извора за учење и наставу.

Актуелни линкови за родитеље и ученике:

РАСПОРЕД НАСТАВЕ (РТС 3за актуелну недељу

Школска библиотека - У оквиру реализације образовно-васпитног рада учењем на даљину, и посебно наставе српског језика и књижевности у млађим и старијим разредима, указујемо вам на електронске изворе које можете пронаћи на интернету  – лектира и књиге за читање из задовољства (погледај више...)

Мотивација за учење нa даљинуПогледајте презентацију