Бројач

Октобар 2018

Фото галерија

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА 2018.

Ове године обележена је Дечија недеља под слоганом “Моје је право да живим срећно и здраво“. Манифестација Дечија недеља се одржава сваке године у месецу октобру, са циљем скретања пажње јавности на децу и младе, на дете као носиоца права, на потребе деце у породици, друштву и локалној заједници, на њихово право да одрастају у што бољим условима, на једнаке шансе за развој и остварење потенцијала. У нашој школи је у периоду од 1. до 7. октобра одржана Дечија недеља уз мноштво занимљивих програма као што су: радионица под називом За одрастање без насиља, предавање о правилној исхрани и вашар и изложба здраве хране, излет у ближој околини за ученике нижих разреда и посета Археолошком парку Виминацијум за ученике виших разреда, приредба и пријем ђака првака у Дечији савез, радионице под називом Дечија права и спортски дан.
Радионице под називом Дечија права и спортски дан

Приредба и пријем ђака првака у Дечији савез

Излет у околини (за ученике нижих разреда) и посета Археолошком парку Виминацијум (за ученике виших разреда)

Предавање о правилној исхрани и вашар здраве хране

Радионица под називом За одрастање без насиља

Crveni Krst Šetonje - decembar 2016.

Радови у нашој школи 2015

Шта знаш о саобраћају, април 2015.

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА 2012. ГОДИНЕ