Обавештења школе и Министарства

Обавештења за родитеље, ученике и наставнике
школска 2021/2022. године

28.2.2022.

ПРОЈЕКАТ ,,БЕСПЛАТНИ УЏБЕНИЦИ''

21.1.2022.

Поштовани  родитељи/други законски заступници и ученици,
Друго полугодиште шк.2021/2022.г. почиње у понедељак 24.1.2022.г.
Обавештавамо вас да ће се на основу одлуке Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа бр. 601-03-00033/21/2021-15 од 20.1.2022.г. настава организовати на следећи начин:
– I модел организације образовно-васпитног рада – непосредно остваривање образовно-васпитног рада свакодневно у школи за ученике првог, другог, трећег, четвртог разреда, седмог и осмог разреда;
– II модел организације образовно-васпитног рада – комбиновање непосредне наставе и наставе на даљину, смењивањем група Аи Б, за ученике петог и шестог разреда.

Трајање часова је 45 минута.
Сва ближа упутства и детаљније информације добијаћете благовремено од одељењских старешина.
Молимо све да се током боравка у школи  придржвају прописаних епидемиолошких мера у циљу очувања здравља: од момента уласка у школско двориште до напуштања школског дворишта, обавезна је употреба заштитних маски за све запослене, ученике и трећа лица, појачане мере опште и личне хигијне (прање и дезинфекција руку), физичка дистанца.

Желимо вам успешан почетак другог  полугодишта!

Обавештење

Школа и у школској 2021/2022.години организује Отворени дан.
Тог дана родитељи су у прилици да посете часове редовне наставе и упознају се са начином учења и напредовањем њихове деце.
Термини отворених врата дати су у
табели

Обавештење

Распоред индивидуалних разговора родитеља са наставницима у школској  2021/2022. години
Погледајте распоред

Обавештење
Индикатори и граничне вредности за процену ризика од преношења SARS-CoV-2 вируса у популацији

Обавештење
Стручно упуство за организацију и реализацију ОВ рада у шк 2021/2022.

Одлука Тима о моделу наставе

ТИМ ЗА ПРАЋЕЊЕ И КООРДИНИСАЊЕ ПРИМЕНЕ ПРЕВЕНТИВНИХ МЕРА У РАДУ ШКОЛА